![Keçiören'de 15 Temmuz şehitleri anısına lokma dağıtıldı](/wp-content/uploads/kecioren-de-15-temmuz-sehitleri-anisina-lokma-dagitildi-396.jpg?13:49:12)
Keçiören'de 15 Temmuz şehitleri anısına lokma dağıtıldı
TFF 1. Lig ekiplerinden Keçiörengücü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde tüm şehitler için lokma dağıttı.
Ankara'da Keçiörengücü Kulübü #15Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde, darbe girişiminde şehit olanlar ve tüm şehitler için lokma dağıttı.
Keçiörengücü Kulübü Başkanı Sedat Tahiroğlu: 15 Temmuz 2016'da yaşanan o hain darbede 251 şehit ve binlerce Gazi verdik, bizde Keçiörengücü Kulübü olarak tüm şehitlerimiz için Keçiörenlilere lokma tatlısı ikram ettik dedi.