Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş

Pendikspor: 1 - Keçiörengücü: 0

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Pendikspor, Keçirörengücü'nü 1-0 yendi.

Stat: Pendik

Hakemler: Yiğit Arslan, Tamer Okuldaş, Kürşathan Akın

Pendikspor: Mehmet Cinpir, Ramiz, Anıl, Hakan, Süheyl, Azad, Zeki, Mehmet Alaeddinoğlu (Dk. 82 Yasin Görkem), Onur (Dk. 89 Cemil), Mustafa, Sinan (Dk. 72 Tayfur Emre)

Keçiörengücü: Egemen, Yasin, Hüseyin Güngör, Bora, Kerem, Uğur, Ayhan (Dk. 46 Mehmet), Umut (Dk. 68 Berat), Yıldıray, Hüseyin Kar (Dk. 81 Timur), Ahmet

Gol: Dk. 23 Mehmet Alaeddinoğlu (Pendikspor)

Sarı kartlar: Dk. 31 Hakan, Dk. 41 Mehmet Alaeddinoğlu, Dk. 57 Zeki, Dk. 89 Azad, Dk. 90+1 Yasin Görkem (Pendikspor), Dk. 38 Ayhan, Dk. 63 Hüseyin Güngör, Dk. 73 Ahmet (Keçiörengücü)

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Pendikspor, Keçirörengücü'nü 1-0 yendi.


Yorum Yap
İsim:
E-Posta :
Şehir:
Mesaj:
Güvenlik Kodu :
 
  
Bu içeriğe yapılan yorumlar



BAŞKAN'DAN MESAJ
Sevgili Keçiörengücü taraftarları;

Hepinizin de bildiği gibi 2. Lig Beyaz Grup’ta bir üst lige çıkmak için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bunu da başarmak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz.

Süper Lig’de yüzyıllık geçmişi olan kulüplerin bile ekonomik olarak oldukça zorlandığı bir dönemde biz kulüp olarak kısıtlı imkanlarla en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Doğruları bir araya getirerek kulübümüzü 1. Lig’e çıkarmanın planlarını yapıyoruz.

Geçtiğimiz 2 sezonda da takımımız play-off maçlarında 1. Lig’e yükselme şansını kaybetmişti. Bu yıl ise play-off’a kalmadan şampiyon olarak bir üst lige çıkmak istiyoruz. Bunu da başaracak güçte olduğumuza yürükten inanıyorum. Bizler yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak hedefe ulaşmak için ciddi bir gayret gösteriyoruz. Ancak takım olmak için büyük bir taraftar gücüne sahip olmak gerektiğini de biliyoruz. Takımımızı yalnız bırakmamanız halinde çok daha önemli işler başaracağımıza inanıyoruz.

Bunun için de her şartta ekibimizi desteklemenizi istiyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Sedat Tahiroğlu
Keçiörengücü Spor Kulübü
Kulüp Başkanı
HABERLER / DUYURULAR SON EKLENENLER
FOTO GALERİ SON EKLENENLER