Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş

Keçiörengücümüz 0-1 Sancaktepe Bld

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. haftasında Keçiörengücümüz, Sancaktepe Bld. Spor ile Ankara Aktepe Stadı'nda karşı karşıya geldi.Karşılaşmayı 1-0 kaybettik.

Keçiörengücü 0 - Sancaktepe Bel. 1

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. haftasında Keçiörengücü ile Sancaktepe Bel. Ankara Aktepe Stadı'nda bir araya geldi. Karşılaşmayı Sancaktepe Bel. 1-0 kazandı.

Keçiörengücü: Yakup Bugün, Hüseyin Güngör, Fatih Kılıçkaya, Tarık Mayhoş, Burak Aydın, Umut Pusat (62' Abdurrahman Kuyucu), Uğur Utlu, Ayhan Gürbüz, Okan Baydemir (76' Berat Satılmış), İlyas Yavuz, Ahmet Güven

Teknik Direktör: Mustafa ÇapanoğluSancaktepe Bel.: Mehmet Doğan, Erbay Eker, Yener Demirci, Bahadır Erol, Samet Akaydın, Recep Burak Yılmaz, Umut Koçin (88' Gökhan Lekesiz), Süleyman Olgun, Caner Solmaz (73' Melik Derin), İrfan Akgün (46' Alaattin Hamza Ok), İlker Avşar

Teknik Direktör: Hikmet Sevim

Hakem: Emre Kargın, Tamer Okuldaş, Tolga Özcan, Lütfullah Aslan

Gol: DK 90: Melik Derin (Sancaktepe Bel.)

Sarı Kartlar: DK 14: Recep Burak Yılmaz (Sancaktepe Bel.), DK 37: İlyas Yavuz (Keçiörengücü), DK 49: İlker Avşar (Sancaktepe Bel.), DK 73: Fatih Kılıçkaya (Keçiörengücü), DK 79: Hüseyin Güngör (Keçiörengücü), DK 79: Samet Akaydın (Sancaktepe Bel.), DK 85: Umut Koçin (Sancaktepe Bel.)

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. haftasında Keçiörengücümüz, Sancaktepe Bld. Spor ile Ankara Aktepe Stadı'nda karşı karşıya geldi.Karşılaşmayı 1-0 kaybettik.


Yorum Yap
İsim:
E-Posta :
Şehir:
Mesaj:
Güvenlik Kodu :
 
  
Bu içeriğe yapılan yorumlarBAŞKAN'DAN MESAJ
Sevgili Keçiörengücü taraftarları;

Hepinizin de bildiği gibi 2. Lig Beyaz Grup’ta bir üst lige çıkmak için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bunu da başarmak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz.

Süper Lig’de yüzyıllık geçmişi olan kulüplerin bile ekonomik olarak oldukça zorlandığı bir dönemde biz kulüp olarak kısıtlı imkanlarla en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Doğruları bir araya getirerek kulübümüzü 1. Lig’e çıkarmanın planlarını yapıyoruz.

Geçtiğimiz 2 sezonda da takımımız play-off maçlarında 1. Lig’e yükselme şansını kaybetmişti. Bu yıl ise play-off’a kalmadan şampiyon olarak bir üst lige çıkmak istiyoruz. Bunu da başaracak güçte olduğumuza yürükten inanıyorum. Bizler yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak hedefe ulaşmak için ciddi bir gayret gösteriyoruz. Ancak takım olmak için büyük bir taraftar gücüne sahip olmak gerektiğini de biliyoruz. Takımımızı yalnız bırakmamanız halinde çok daha önemli işler başaracağımıza inanıyoruz.

Bunun için de her şartta ekibimizi desteklemenizi istiyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Sedat Tahiroğlu
Keçiörengücü Spor Kulübü
Kulüp Başkanı
HABERLER / DUYURULAR SON EKLENENLER
FOTO GALERİ SON EKLENENLER