Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş

Keçiörengücü Eyüpspor 5-1

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 10. haftasında Keçiörengücü ile Eyüpspor Ankara Aktepe Stadı'nda bir araya geldi.Karşılaşmayı Keçiörengücü 5-1 kazandı.

Keçiörengücü 5 - Eyüpspor 1
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 10. haftasında Keçiörengücü ile Eyüpspor Ankara Aktepe Stadı'nda bir araya geldi. Karşılaşmayı Keçiörengücü 5-1 kazandı.
Keçiörengücü: Yakup Bugün, Hüseyin Güngör (79' Erdi Dikmen), Umut Pusat, Tarık Mayhoş, Okan Baydemir (46' Uğur Utlu), Rıdvan Koçak, Ayhan Gürbüz, Berat Satılmış, Burak Aydın, İlyas Yavuz (81' Abdurrahman Kuyucu), Ahmet Güven

Teknik Direktör: Mustafa Çapanoğlu

Eyüpspor: Burak Kapan, Ahmet Devret, Dede Çelik, Murat Akçay, Kubilay Akyüz, Bilal Gülden, Gencay Erten (83' Naci Bayraktaroğlu), Erkan Yetişmiş (70' Mehmet Kodeş), Atakan Arslan, İsmail Ayaz, Emrah Metoğlu (46' Erhan Aydın)

Teknik Direktör: Ekrem Al

Hakem: Cihan Aydın, Murat Taşçıkar, Emir Kılıçarslan, Tayfun Sarı
Goller: DK 3: Atakan Arslan (Eyüpspor), DK 12: Ahmet Güven (Keçiörengücü), DK 53: Umut Pusat (Keçiörengücü), DK 64: Umut Pusat (Keçiörengücü), DK 76: Ayhan Gürbüz (Keçiörengücü), DK 79: İlyas Yavuz (Keçiörengücü)

Sarı Kartlar: DK 40: Murat Akçay (Eyüpspor), DK 45: Burak Aydın (Keçiörengücü), DK 54: İsmail Ayaz (Eyüpspor), DK 69: Rıdvan Koçak (Keçiörengücü), DK 71: Hüseyin Güngör (Keçiörengücü), DK 75: Bilal Gülden (Eyüpspor), DK 83: Ahmet Güven (Keçiörengücü), DK 86: Erhan Aydın (Eyüpspor), DK 90: Atakan Arslan (Eyüpspor)

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 10. haftasında Keçiörengücü ile Eyüpspor Ankara Aktepe Stadı'nda bir araya geldi.Karşılaşmayı Keçiörengücü 5-1 kazandı.


Yorum Yap
İsim:
E-Posta :
Şehir:
Mesaj:
Güvenlik Kodu :
 
  
Bu içeriğe yapılan yorumlarBAŞKAN'DAN MESAJ
Sevgili Keçiörengücü taraftarları;

Hepinizin de bildiği gibi 2. Lig Beyaz Grup’ta bir üst lige çıkmak için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bunu da başarmak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz.

Süper Lig’de yüzyıllık geçmişi olan kulüplerin bile ekonomik olarak oldukça zorlandığı bir dönemde biz kulüp olarak kısıtlı imkanlarla en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Doğruları bir araya getirerek kulübümüzü 1. Lig’e çıkarmanın planlarını yapıyoruz.

Geçtiğimiz 2 sezonda da takımımız play-off maçlarında 1. Lig’e yükselme şansını kaybetmişti. Bu yıl ise play-off’a kalmadan şampiyon olarak bir üst lige çıkmak istiyoruz. Bunu da başaracak güçte olduğumuza yürükten inanıyorum. Bizler yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak hedefe ulaşmak için ciddi bir gayret gösteriyoruz. Ancak takım olmak için büyük bir taraftar gücüne sahip olmak gerektiğini de biliyoruz. Takımımızı yalnız bırakmamanız halinde çok daha önemli işler başaracağımıza inanıyoruz.

Bunun için de her şartta ekibimizi desteklemenizi istiyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Sedat Tahiroğlu
Keçiörengücü Spor Kulübü
Kulüp Başkanı
HABERLER / DUYURULAR SON EKLENENLER
FOTO GALERİ SON EKLENENLER